XTR Safety Düşüş Durdurma Sistemleri

XTR Safety Düşüş durdurma sistemleri, yüksekte çalışma konusunda 20 yıldan daha fazla tecrübeye sahip Yüksek İşler'in mühendis kadrosu tarafından geliştirilmiştir. Yüksek İşler'in şirket geçmişi ve çalışanların tecrübesi bir araya gelerek XTR Safety markası doğmuştur.

2010 yılından bugüne kadar yaşam hattı kuran uzman kadro

2010 yılından bugüne kadar bir çok ülkede farklı markaların montajını tamamlamış ekibimizin tecrübesi sayesinde yüksek güvenlik faktörü ile çalışan düşüş durdurma sistemleri ortaya çıkmıştır. Güvenlik faktörünün en öncelikli özellik olarak öne çıktığı XTR Safety Düşüş Durdurma Sistemlerinde tüm sistem elemanları tek tek kalite kontrolden geçirilerek paketlenmektedir. Yapılan testlerde, ankraj noktasına ve düşüş sırasında personel üzerine etki eden yükler rakiplerine göre çok daha düşüktür.

Tüm sistem elemanları defalarca düşüş testine tabi tutulmuştur. Her test sonrasında alınan sonuçlara göre tekrar geliştirilen sistem elemanları mükemmel sonuçlara ulaşılana kadar test edilmiştir.

Tüm XTR Safety Düşüş Durdurma Sistemleri, BSI (British Standards Institution) tarafından test edilerek belgelendirilmiştir. Ürünlerin tamamı 25 yıl garantiye sahiptir.

XTR Safety Ürünlerinin Üretim Aşamaları

01

Tasarım

Yüksekte çalışan ekiplerin güvenli bir ortamda çalışmaları için gerekli olan düşüş engelleme sistemleri ihtiyacı belirlenir. Bu ihtiyaca göre en uygun sistem ve sistemi oluşturan elemanlar tasarlanarak prototip aşamasına geçilir.

02

Prototipleme

Tasarımı yapılan ve analiz programlarından geçer not alan ürünler 3D prototipleme ile işlevselliği test edilir. Sonrasında gerçek prototip üretimi gerçekleştirilerek test aşamasına geçilir.

03

EN Testleri

Prototiplerin XTR Safety test merkezindeki defalarca test edilmesinden sonra son güncellemeler yapılır ve ürünlerin uluslararası geçerli sertifikasyon testlerine geçilir. Tüm EN testlerimiz dünyanın en büyük belgelendirme kurumu olan BSI tarafından gerçekleştirilir.

04

Üretim & Kalite Kontrol

Testleri ve sertifikaları tamamlanan ürünler, yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerimizde üretilip depomuza sevk edilir. Depoda her bir ürün tek tek kontrol edilip itina ile paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

25 Yıl Garanti

Üretim hatalarına karşı 25 yıl boyunca üretici firma garantisindedir.

Mali Mesuliyet Sigortası

XTR Safety Sistemleri, olası üretim hatalarından meydana gelecek kazalara karşı üçüncü şahıs mali musuliyet sigortasına sahiptir.

EN795:2012

Yatay yaşam hatlarında zorunlu olan EN795:2012 ve CEN TS 16415:2013 sertifikalarına sahiptir

Paslanmaz Çelik

Tüm sistem parçaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanılacak ortam şartlarına göre 304 veya 316 kalite seçeneklerine sahiptir

Ankraj Noktası Çeşitliliği

Çelik, beton, sandviç panel, ahşap gibi bir çok yüzeye uygulanabilir ankraj elemanı yelpazesine sahiptir.

Geniş Bayi Ağı

Türkiye çapında yayılmış geniş bayi ağı sayesinde hızlı hareket edebilen keşif ve montaj ekibi imkanı

TOP