Kalite Politikamız

Türkiye’nin yüksekte çalışma ve yaşam hattı projelendirme konusunda deneyimli ekibi olarak vizyonumuz, doğru uygulanmadığı takdirde yüksek risk taşıyan yüksekte çalışma sektöründe Türkiye’de standartların ve yönetmeliklerin yerleşmesini sağlamak ve uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen bir yaklaşımı hayata geçirmek, tasarımı, bakım onarım yenileme faaliyet alanlarında yeteneklerimizi ve hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden rekabet gücümüzü arttırıp, dünya pazarlarında müşteri memnuniyeti, kalite, satış ve hizmet açılarından bir numara olmaktır.

Kendi deneyim ve güncel bilgilerimizi kullanarak, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU çerçevesinde, dünyaca kabul görmüş İNGİLİZ STANDARTLARI, AVRUPA NORMLARI, YÜKSEKTE ÇALIŞMA GÜVENLİĞİ DERNEĞİ ve ENDÜSTRİYEL HALAT ERİŞİM TİCARET DERNEĞİ standartlarını ele alarak, yasal mevzuatlar doğrultusunda sektörümüzde doğru uygulamaların yapılmasını sağlamayı bir görev olarak kabul ediyoruz.

Tüm uygulamalarımızda yasal düzenlemelerin, uluslararası uygulamaların, eğitimin, risk yönetiminin, iş prosedürlerinin, denetimin ve sürekli iyileştirmenin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Öncü bir şirket olarak yüksek standartları hedefleyerek kazaları önlemeyi, yüksek riskli faaliyetlerde riski kaynağında kontrol etmeyi ve sigortalanmasını sağlamayı, iple erişim operasyonlarını/eğitimlerini yönetmeliklere, yasalara ve sistematik prosedürlere uygun olarak denetlemeyi, yüksekte çalışma/kurtarma eğitimleri vermeyi ve kişisel güvenlik ekipmanları sağlamayı amaçlıyoruz. Ulusal ve uluslararası müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, açık bir iletişim kullanarak, ürün ve hizmetlerimizin daha kaliteli tasarım, donatım, yenileme, üretim ve uygulamasını gerçekleştirmektir. Bu ürün ve hizmetleri kaliteden ödün vermeden yerine getirirken, müşteri memnuniyetini de en üst derecede tutmaktır. Bunların uygun şekilde kullanılmasını sağlamak bizim toplumsal sorumluluğumuzdur ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için misyonumuz performans ve rekabette ‘’Üstün Başarı’’ ‘dır.

Optimum uygulama için her ikisinin de gerekli olduğu durumlarda önce güvenlik, sonra verimlilik ilkesine inanıyoruz. Bu nedenle amacımız her iki unsurun da bir bütün olarak sağlanabileceği optimize edilmiş uygulamalar tasarlamaktır.