Kalite Politikamız

Türkiye’nin ilk düşüş durdurma sistemleri kurulumu ve üretimi yapan firmalarından birisi olarak vizyonumuz, doğru uygulanmadı takdirde yüksek risk ihtiva eden yüksekte çalışma sektöründe, Türkiye’de, standartların ve yönetmeliklerin oluşturulmasını sağlamak ve uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen bir yaklaşım uygulamaktır.

Tüm dünyada kabul gören BRITISH STANDARDS, EUROPEAN NORMS, WORK AT HEIGHT SAFETY ASSOCIATION ve INDUSTRIAL ROPE ACCESS TRADE ASSOCIATION standartlarını, yürürlükte olan 6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU çerçevesinde ele alarak, kendi tecrübemizi ve güncel bilgimizi kullanarak ülkemizde doğru uygulamalar yapılmasını sağlamayı bir görev olarak görmekteyiz.

Sahip olduğumuz bütün uygulamalarda yasal mevzuatların, uluslararası uygulamaların, eğitimin, risk yönetiminin, iş prosedürlerinin, denetimin ve sürekli iyileştirmelerin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Bunu gerçekleştirebilmek için, hedefimiz IRATA üyesi ve ilgili sektörde Türkiye’nin önde gelen firması olarak, yönetim aşamalarını geliştirerek hizmet kalitemizi artırmaktır.

Öncü firma olarak, yüksek standartları hedefleyerek kazaları önlemek, yüksek risk taşıyan faaliyetlerde riski kaynağında kontrol altına almak ve sigorta olmasını sağlamak, iple erişim operasyonları/eğitimleri yönetmeliklerine, kanunlarına ve sistematik prosedürlerine uygun şekilde denetim yapmak, yüksekte çalışma/kurtarma eğitimleri vermek ve kişisel güvenlik ekipmanlarının uygun kullanılmasını sağlamak sorumluluğumuzdur.

Önce güvenliğe sonra da verimliliğe inanıyoruz ki burada uygulamanın en iyi şekilde yapılabilmesi için her ikisi de gereklidir. Bu nedenle, amacımız her iki unsurun da bütün olarak sağlanabildiği, optimize edilmiş uygulamalar tasarlamaktır.

Referanslarımız

Montaj referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Bayilerimiz

Yetkili bayi listesi için tıklayınız.